Programmaraad Sport Evenementen

LIFESAVING WEDSTRIJDEN

RedNed PoolMeeting 1

rbn-admin, · Categorieën: Uitnodigingen

Op zaterdag 16 februari is de 1e RedNed PoolMeeting van 2019.
Plaats: Zwembad de Vrolijkheid, Ossenkamp 7, 8024 AG Zwolle

Kijk hier voor de uitnodiging en het inschrijfformulier

NK Lifesaving 2019

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Zaterdag 30 en zondag 31 maart is het NK Lifesaving voor Estafette Teams in het Vrijburgbad te Vlissingen.

De uitnodiging en het inschrijfformulier kunt u vinden op deze pagina. Inschrijven kan tot en met 16 maart

NK SERC 2019

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Het NK SERC 2019 zal plaatsvinden op zaterdag Zaterdag 9 maart te Alphen ad Rijn bij Zwembad de AquaRijn. De Alphense Reddinsgbrigade zal samen met Reddingsbrigade Nederland gastheer zijn van dit NK.

De uitnodiging en het inschrijfformulier zijn te vinden op deze pagina.

Uitslagen NK Aspiranten C-D-E

rbn-admin, · Categorieën: Uitslagen

Op 4 november jl. kwamen 10 Nederlandse en 1 Belgische brigade naar het Groenhovenbad te Gouda
voor het Open NK Aspiranten 2018.

Met maar liefst 11 Nederlandse records kunnen we terugkijken op een mooie  sportieve wedstrijd.
De Nederlands kampioenen zijn:

E-categorie
50m hinderniszwemmen
Meisjes:               Flo Stenvert            Ned Record
Jongens:              Lars Flapper

50 m zwemvliezen
Meisjes:               Sabine Brugge        Ned Record
Jongens:              Lars Flapper

50 m ringvervoeren
Meisjes:               Frederique Bos       Ned Record
Jongens:              Lars Flapper

50 mLifesaver
Meisjes:               Sabine Brugge        Ned Record
Jongens:              Lars Flapper

D-categorie
50m hinderniszwemmen
Meisjes:                Josephine Alders
Jongens:               Bodewyn Long

50m ringduiken met zwemvliezen
Meisjes:               Jasmijn de Roon
Jongens:              Max Cornelissen

50m reddingswisselslag
Meisjes :              Malaika van HELVOORT
Jongens:              Max Cornelissen

50m ringduiken
Meisjes:               Josephine Alders
Jongens:              Max Cornelissen

50m lifesaver
Meisjes:               Jasmijn de Roon
Jongens:              Max Cornelissen

C-categorie
100m hinderniszwemmen
Meisjes:                   Dyonne Klomp
Jongens:                  Nathan Janssen     Ned Record

100m ringduiken met zwemvliezen
Meisjes:                   Dyonne Klomp
Jongens:                  Nathan Janssen    Ned Record

50m reddingswisselslag
Meisjes:                   Dyonne Klomp
Jongens:                  Seth van Hoften     Ned Record

50m ringduiken
Meisjes:                   Dyonne Klomp       Ned Record
Jongens:                  Seth van HOFTEN  Ned Record

50m lifesaver
Meisjes:                   Kim Geraats
Jongens:                  Jason van der Beek

100m superlifesaver
Meisjes:                   Dyonne Klomp       Ned Record
Jongens:                  Nathan Janssen     Ned Record

Kijk hier voor de complete uitslag

NK Pool C-D-E

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Op zondag 4 november worden de laatste kampioenschappen van dit jaar gezwommen.
In het Groenhoven bad te Gouda strijden de C-D en E categorie (leeftijd 7 t/m 14 jaar) om de medailles op de individuele onderdelen.
Inschrijven kan nog tot 15 oktober.

Wees erbij!!

Kijk hier voor uitnodiging en inschrijfformulier

NK Ocean C-D-E Afgelast

rbn-admin, · Categorieën: Diverse
Helaas zijn wij genoodzaakt het NK Ocean voor de C-D-E categorie weer te annuleren.
De waterkwaliteit van de Reeuwijkse Plassen is opnieuw niet goed. (zie: http://www.zwemwater.nl)
Het NK Ocean CDE komt hiermee voor dit jaar helemaal te vervallen aangezien we dit niet later in kunnen plannen.
Wij hopen op jullie begrip.

Uitslagen NK Ocean A-B-M 2018

rbn-admin, · Categorieën: Uitslagen

Op het mooie strand van Noordwijk zijn afgelopen weekend 195 sporters bij elkaar gekomen voor het Open NK Ocean 2018.
Niet alleen sporters uit Nederland, maar dit jaar ook ploegen uit België en Duitsland.
Het weer werkte heel erg mee met veel zon, maar helaas wat minder golven; wat niet iedereen even leuk vond.

Na 2 lange dagen die door Reddingsbrigade Noordwijk, alle vrijwilligers en officials goed georganiseerd werd konden op zondag middag de winnaars hun medailles ophalen.

Kijk hier voor:
De kampioenen
De uitslagen van zaterdag
De uitslagen van zondag
Teamklassement

Wij willen alle sporters, trainers, coaches, vrijwilligers, officials en speciaal Reddingsbrigade Noordwijk bedanken voor een zeer geslaagd Nederlands Kampioenschap Ocean.

Informatie NK Ocean A-B-M

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Voorlopige indeling onderdelen NK Ocean A-B-M

Zaterdag:

Boardrace
Mixed Ocean Relay
Surf Race
Board Rescu Race
Beach Sprint
Beach Relay
Beach Run (bij drukte naar zondagmorgen)

Zondag:

Ski Race
Rescu Tube Rescu
Oceanman/woman
Oceanman Relay
Beach Flags

Afhankelijk van onvoorziene omstandigheden kan dit schema op de wedstrijddag nog worden aangepast.

Kijk hier voor de Deelnemerslijst per onderdeel.

Teams voor de Mixed Ocean Relay kunnen nog tot 30 augustus worden doorgegeven, de namen van de sporters kunnen op de dag zelf nog worden aangepast bij het wedstrijdsecretariaat.
Bij de aanmelding de dopingformulieren inleveren.
Zakboekjes moeten aanwezig zijn en worden steekproefsgewijs gecontroleerd!
Voor vragen mail naar: redned.nkocean@gmail.com

 

Uitnodigingen NK’s Ocean online / Invitation Open NK online

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

 

 

 

 

 

 

De uitnodigingen en inschrijfformulieren voor het NK Ocean ABM te Noordwijk en het NK Ocean CDE te Reeuwijk staan online.

Kijk hier voor de CDE en hier voor de ABM.

Er zijn dit jaar enkele nieuwe onderdelen toegevoegd. Mochten er vragen zijn mail naar redned.lifesavingsport@gmail.com

Also an Englisch invitation online!!

Results Orange Cup 2018

rbn-admin, · Categorieën: Uitslagen

We can look back at two wunderfull days at the pool in Eindhoven.
With a total of 278 competitors, a fair competition and manny happy medal winners almost form all over the world.
Thank you all; the volunteers, officials and competitors.

We are looking forward to 2019.

Results can be found here: Results Saturday Results Sunday

Team results