Programmaraad Sport Evenementen

LIFESAVING WEDSTRIJDEN

Orange Cup 2018

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

We can look back at two wunderfull days at the pool in Eindhoven.
With a total of 278 competitors, a fair competition and manny happy medal winners almost form all over the world.
A big thank you at all; the volunteers, officials and competitors.

We are looking forward to 2019.

Results can be found here: Results Saturday Results Sunday

 

Team results

Heatlists Orange Cup 2018

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

SATURDAY

SUNDAY

The final heatlists can’t be changed!!

If you have a team to enter the 4 x 50 m Mixed Lifesaving Pool Relay, please let us know (email: redned.orangecup@gmail.com)

New World Championships event at Orange Cup

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

On the second day of the Orange Cup 2018 event, we will also scedual the new/adittional team event: “4 x 50 M Mixed Pool Lifesaver Relay”

Entry’s can be sent by email to: redned.orangecup@gmail.com, asap before June 15th.

See this link 

Uitslagen 19 mei

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Kijk hier voor de uitslagen

RedNed PoolMeeting-2 Startlijst

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Kijk hier voor de startlijst voor de 2e RedNed PoolMeeting te Oss.

Tijdschema (onder voorbehoud):

12.00 uur Aanmelden ploegen
12.20 uur Inzwemmen
12.20 uur Ploegleidersbespreking
12.45 uur Start wedstrijd
17.30 uur Einde wedstrijd

Het is een vol programma, daarom zijn de series zoveel mogelijk samengevoegd. Hierdoor zijn er enkele series met dames/meisje en heren/jongens samen. Kijk goed in de serie indeling!!
Door het volle programma kan het zijn dat het laatste onderdeel (de 50 m vrije slag) komt te vervallen.
Sporters graag op tijd naar de voor start gaan zodat wij een vlotte doorloop van de wedstrijd krijgen.
Bij de 25 pop en 50 lifesaver categorie C wordt er van 2 kanten gestart.

Voor vragen:
redned.meetings@gmail.com

Qualifiaction World Championships 2018 – DLRG Cup Pool

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Wij ontvingen van de DLRG de uitnodiging voor de „Qualification World Championships 2018 – DLRG Cup Pool“ van 22 tot 23 september 2018 in Warendorf.

Meer infomatie wordt gepubliceerd op www.dlrg.de/sport

Jeugdweekend Rosmalen 2018

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie
De programmaraad Sport Evenementen organiseert niet alleen de Nationale Kampioenschappen, maar wij willen ook brigades ondersteunen die sport activiteiten organiseren.

Vandaar dat wij u willen attenderen op het Jeugdweekend georganiseerd door Reddingsbrigade Rosmalen. Hier treft u de uitnodiging en het aanmeld formulier.

Uitslagen GroenhovenCup 2018

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Afgelopen zaterdag 28 april is de GroenhovenCup gezwommen, dank aan Bigade Gouda voor de goede organisatie. Het waren mooie races met als toetje de “Stroopwafelrace” die ook wel bekend is als Rettungs Staffel, het nieuwe onderdeel van het WK eind van dit jaar.

Kijk hier voor de uitslagen Individueel  en  Teams

RedNed PoolMeeting 2

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Zaterdag 19 mei organiseren wij de 2e RedNed PoolMeeting in het Golfbad van Reddingsbrigade Oss.

Klik hier voor de uitnodiging

Klik hier voor het inschrijfformulier

NK Lifesaving Teams 25 maart, de Junioren – Senioren – Masters 15 t/m 64 jaar

rbn-admin, · Categorieën: Geen categorie

Na de aspiranten was het vandaag de beurt aan de 15+ zwemmers op het NK Lifesaving Teams.
Het was weer warm in het Dommelbad, maar de sfeer was er niet minder om.
Er werden diverse Nederlandse records verbroken: 5 door de Master Dames van Echt 1, 3 door de Master heren van Boxtel, 1 door de Master heren van Echt 1, 3 door de Senioren Dames van Dordrecht en 2 door de Senioren heren van Gouda.
De wedstrijd verliep vlekkeloos mede door alle vrijwilligers en duikers van Reddingsbrigade Boxtel, die dit jaar hun 35 jarig bestaan viert en natuurlijk alle onmisbare officials die alles in goede banen leidden. Hartelijk dank aan iedereen voor een geweldig weekend!!

De kampioenen zijn:
Junioren Meisjes: Gouda 1
Junioren Jongens: Dordrecht
Senioren Dames: Dordrecht 1
Senioren Heren: Dordrecht
Masters Dames: Echt 1
Masters Heren: Boxtel 1

Klik hier voor de uitslagen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Line throw kampioenen:
Junioren Meisjes: Dordrecht (Isabelle Janssen en Myrthe Bakker)
Junioren Jongens: Echt (Bas van den Akker en Tom van den Akker)
Senioren Dames: Nederweert (Desiree Moonen en Vera Moonen)
Senioren Heren: Deventer  (Erik Smeenk en Luc Mensonides)
Masters Dames: Echt (Ilse Clevers en Maike Op het Veld)
Masters Heren: Amersfoort (Stefan van de Riet en Idwer Steenstra)

Klik hier voor de uitslagen